09162426412
  Filters
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  بادکنک آرایی و تزیین تولد یکی از اجزای اصلی هر جشن است که محیط جشن یا تولد را رنگارنگ و شاد می کند و با خود شور و هیجان را به فضای جشن می آورد.مطمئنا بچه ها عاشق بادکنک هستند و چه خوب است که دکوراسیون جشن را پر از بادکنک کنیم تا ذوق و شوق را در کودکان خود ببینیم.
  زمستان زیباترین فصل سال است. فصلی سرد و سفید که انسان ها را به هم نزدیکتر می کند.
  چهارشنبه سوری امسال چندمه -دوشنبه, 7 اسفند 1402
  به گزارش خبرنگار اجتماعی ایونا، "چهارشنبه سوری" یا "الوپَرَک" در تاجیکستان، یکی از آیین های پاک و جشن های ایرانی و زرتشتی است که از غروب آخرین سه شنبهٔ ماه اسفند تا پس از نیمه شب چهارشنبهٔ سال، برگزار می شود.
  در این مطلب مجموعه متن تبریک تولد اسفند ماهی ، جملات و اشعار زیبای عاشقانه برای کپشن و استوری اینستاگرام، گلچین پیام های کوتاه و اس ام اس عاشقانه تولدت مبارک برای متولدین اسفند را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد و با ارسال آن به عزیزانتان آنها را خوشحال کرده و ثابت کنید که همیشه به یادشان هستید
  مجموعه ای از متن زیبا برای روز پدر با انواع جملات پرمحتوا و جالب را در این مطلب برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم بتوانید از بین این متون زیبا و دلنشین را برای تبریک روز پدر انتخاب کنید. تولد حضرت علی را روز پدر و روز مرد نامگذاری کرده اند و هر ساله این روز بزرگ گرامی داشته می شود.
  تا همین چند روز پیش بود که خانم‌ها به انتظار هدیه‌ای از همسرانشان نشسته بودند، اما آسیاب به‌ نوبت است و حالا نوبت خانم هاست که باید برای خرید هدیه روز پدر و کادو روز پدر برنامه بریزند.
  همه ما با جشن ولنتاین و نحوه ابراز علاقه و بیان احساس در آن آشنایی داریم و میدانیم که در این روز تمام کسایی که در دل هایشان به کسی عشق میورزند و تمام همسران به نوعی به یکدیگر ابراز علاقه میکنند.
  هدیه خریدن جزء یکی از چالش های افراد در مناسبت های مختلف است، به خصوص اگر این هبه، کادو ولنتاین برای پسری باشد که عاشقش هستید و بخواهید نهایت علاقه خود را به او ابراز کنید. یکی از جذاب ترین طرح ها برای دادن هدیه خرید عطر و ادکلن است، این یک ایده سورپرایز ولنتاین برای پسران می باشد، آنها معمولا انتظار چنین هدیه خاصی را ندارند. یکی دیگر از ایده های مناسب برای روز ولنتاین خرید المان های این روز چون خرس و عروسک های رنگی است که شما می توانید متناسب با سلیقه مرد مورد علاقه تان آن را تهیه کنید. اگر فرد مقابل شما فردی هنر دوست با شخصیتی دلنشین باشد، این ایده کادو ولنتاین براي پسر مورد نظرتان بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهد بود.
  برای پیدا کردن بهترین ایده کادو ولنتاین حتما همه ایده های گفته شده در این مقاله را بررسی کنید تا بهترین کادو روز ولنتاین را پیدا کنید.
  کادو ولنتاین چی بخرم؟ -سه شنبه, 19 دی 1402
  برای پیدا کردن بهترین ایده کادو ولنتاین حتما همه ایده های گفته شده در این مقاله را بررسی کنید تا بهترین کادو روز ولنتاین را پیدا کنید.