خبرخوان

اخبار

رنگ مد سال 2021 – 1400 چیست؟ -یکشنبه, 17 اسفند,1399
رنگ زرد روشن انتخاب شده توسط موسسه پنتون با کد رنگی PANTONE 13-0647 یک زرد درخشان، سر زنده و با نشاط است، رنگی گرم و سرشار از انرژی خورشید. رنگ خاکستری کامل با کد رنگی PANTONE 17-5104 نمادی از عناصر جامد، قابل اعتماد و جاودانه است که پایه محکمی ایجاد می کند. این رنگ احساس خونسردی، مقاومت و استواری را به ما تلقین می کند.
متن و شعر تبریک شب یلدا -دوشنبه, 10 آذر,1399
شب یلدا به عنوان یکی از جشن های باستانی ارزش بسیاری در بین ایرانیان دارد و به طور دقیق به زمان بین غروب آفتاب از 30 آذر آخرین روز پاییز تا طلوع آفتاب در اول دی ماه گفته می شود. انار و هندوانه اصلی ترین میوه های این شب هستند که در دورهمی و جشن یلدا استفاده می شوند.
سفره آرایی شب یلدا برای عروس یکی از رسم‌های قدیمی در میان مردم ایران است. هر یک از عناصر استفاده شده در این سفره در رساندن یک پیام زیبا نقش مهمی ایفا می‌کند. این عناصر شامل آتش یا چراغ، آب، گل یا گیاه، کتاب مقدس و سینی حاوی میو‌ه‌های فصل و همچنین آجیل می‌شود.
در جشن تولد همیشه می‌توانید بدون صرف هزینه‌های آن‌چنانی، ایده‌های جذابی را برای دکوراسیون و تزئین تولد اجرا کنید. این ایده‌ها به‌ویژه در جشن تولد کسانی که برایتان عزیزترند، بیشتر به‌ چشم می‌آیند. زحمتی که برای تزئین جشن تولد کسی که دوستش دارید، می‌کشید خیلی ارزشمندتر از پرداخت پولی گزاف برای خرید ابزارآلات تزئینی است.
در این مطلب قصد داریم ایده‌هایی را برای تزیین خوراکی‌ها، کاردستی‌ها و دکوراسیون خانه برای جشن تولد معرفی کنیم. این ایده‌ها را می‌توانید برای کودک خود سفارشی‌سازی کنید. سعی کردیم مطالب را به نحوی جمع‌آوری کنیم که با مواد و وسایل مقرون به صرفه و پایه‌ای قابل اجرا باشند
آداب معاشرت در مهمانی ها -یکشنبه, 02 آذر,1399
در این مقاله قصد داریم در مورد آداب معاشرت در مهمانی ها صحبت کنیم،که فقط چند مورد ازنکات مهم آداب مهمونی رو بررسی می کنیم. مواردی مثل اینکه اگر در جایگاه میزبان بودیم چطور رفتار کنیم تا مهمان احساس راحتی داشته باشه و معذب نباشند. اگر مهمان باشیم بهتره چطور رفتاری داشته باشیم که علاوه بر اینکه باعث ناراحتی میزبان و بقیه مهمون ها نشیم بلکه حرفه ای تر و با اتیکت هم نشون داده بشیم.
چگونه در مهمانی ها بدرخشیم -یکشنبه, 02 آذر,1399
از انجایی که طرز لباس پوشیدن ما بازگو کننده ی شخصیت ماست و با لباس پوشیدن تاثیر بسیار زیادی روی فکر دیگران درباره ی خودمان می گذاریم، پوشیدن لباس مناسب برای مهمانی های مختلف بسیار مهم است. همیشه قبل از مهمانی رفتن این سوال ذهن ما را مشغول می کند که چی بپوشیم. درخشیدن در مهمانی های مختلف کار سختی نیست . با خواندن این مطلب شما می توانید راهکارهایی برای شیک بودن در مراسم ها و مهمانی های مختلف را بدانید.
شب یلدا و جشن‌هایی که در این شب برگزار می‌شود، یک سنت باستانی است که از زمان‌های گذشته تا به امروز در میان ایرانیان مرسوم بوده است و بنیان زندگی آنان را تشکیل داده است. قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین گرفتن فال حافظ در این شب طولانی و قشنگ یکی از لذت بخش‌ترین کارها در شب یلدا است. علاوه بر آداب و رسوم فوق، این شب رسوم تغذیه ای خاص خود نیز را نیز داراست. انتخاب مواد غذایی خاصی از بین سایر مواد غذایی و تأکید برقرار دادن این مواد غذایی بر سر سفره شب یلدا نه تنها یک رسم، بلکه نکات تغذیه ای خاصی را دنبال می کند که در اینجا به این نکات می پردازیم:
شب یلدا داره نزدیک میشه. این شب یکی از شب های محبوب همه ی ماست که توی اون جز شادی و خنده و صمیمیت، چیز دیگه ای جا نداره. این شب بهانه ای هست برای دور هم جمع شدن هامون، و اینکه به خودمون یادآوری کنیم وقت گذروندن با آدمهایی که دوستشون داریم، چقدر لذت بخشه!
تخم مرغ مستقیم از یخچال خارج شده را داخل کیک استفاده نکنید کیک پف نمی کند. دوستان عزیز خیلی مواقع با اینکه شما دقیقا مراحل پخت کیک رو انجام دادید و خیلی هم برای تهیه اش زحمت کشیدید کیک شما خراب میشه، شاید خیلی از نکات خیلی خیلی مهم به نظر شما بی اهمیت باشه.... سعی کردم بیشتر مشکلات و نکات مهم رو برای شما توی این مطلب توضیح بدم امیدوارم مشکلاتتون حل بشه.