خبرخوان

اخبار

یکی از موضوعات رایج در زمینه‌ی جشن تولد، چگونگی سورپرایز تولد است. خیلی‌ها تمایل دارند به جای برگزاری یک تولد معمولی، عزیزان خود را سورپرایز یا غافلگیر کنند.
دغدغه ی بسیاری از افراد درباره ی پایین آوردن هزینه ها و برگزاری جشن تولد ارزان و سوالات متعددی که پرسیده شده است باعث شد تا مطالبی در این باره گردآوری کنیم و در اختیار شما قرار بدهیم. در این مطلب سعی شده است تا هشت نکته ی ساده اما مهم برای برگزاری جشن ارزان قیمت و پایین آوردن هزینه های برگزاری مراسم ذکر شود.
بادکنک در انواع مختلف مثل بادکنک هلیومی، بادکنک فویلی و حتی چاپ بادکنک از آن دسته از ملزومات می باشد که همیشه و همیشه در تمامی مراسمات و جشن ها مورد استفاده قرار گرفته است و در کل یک عنصر جدا نشدنی از تزئینات محل برگزاری جشن ها نیز می باشد.
گاز هلیوم (هلیُم) یک عنصر شیمیایی بی بو و بی رنگ است که مزه خاصی نداشته و سمی هم نیست. عنصر هلیوم دمای ذوب و جوش خیلی پایین تری نسبت به باقی عناصر دارد؛ به همین دلیل در دمای اتاق به شکل گاز وجود دارد.
شمع آرایی تولد -چهار شنبه, 30 شهریور,1401
جشن تولد یکی از جشن‌های مهم برای هر فردی است و معمولا افراد علاقه به جشن گرفتن این روز در کنار خانواده و دوستان دارند.
همه ی ما افرادی را به عنوان ضربان های زندگی و افراد اصلی اطرافمان داریم که از صمیم قلب به آنها علاقه مند هستیم و خواهان خوشحال کردن آنها و خنده روی لب هایشان هستيم.
انواع ظروف نذری -دوشنبه, 28 شهریور,1401
یکی از رسوم پسندیده و رایج در ماه محرم، توزیع غذا و نوشیدنی نذری است. در سال‌های اخیر، عموم مردم از ظروف یکبار مصرف برای توزیع نذری‌های خود استفاده می‌کنند.
انواع بادکنک و کاربردهای آنان -دوشنبه, 28 شهریور,1401
سال هاست که بادکنک از اجزای ثابت بسیاری از جشن‌ها و مراسم است. در گذشته تنوع بادکنک‌ها بسیار کم و اندک بود.
در جشن تولد همیشه می‌توانید بدون صرف هزینه‌های آن‌چنانی، ایده‌های جذابی را برای دکوراسیون و تزئین تولد اجرا کنید. این ایده‌ها به‌ویژه در جشن تولد کسانی که برایتان عزیزترند، بیشتر به‌ چشم می‌آیند.
گاهی خسته از برگزاری جشن تولد های مفصل و تکراری و پذیرایی از تعداد زیادی مهمان و درگیر شدن با دغدغه های جانبی که با دعوت مهمان پیش می آید، دوست داریم که تنوعی در برگزاری جشن تولد پیش رو ایجاد کنیم.